DHI-LM27-E331AY 27" (2K 144Hz Flat)
Stock Status: In Stock
Manufacturer: Dahua
Dahua DHI-LM27-E331AY Resolution:2K QHD (2560x1440)Display: IPS, 200Hz,Response Time MPRT 1ms Ports: 2 × HDMI 2.1 (2560 × 1440@144 Hz), 2 × DP 1.4 (2560 ×1440@200 Hz),1 × Audio out Features: Low Blue Light, VESA wall mount, Flicker-free Technology