DHI-LM27-E341AY 27" (2K 275Hz Flat)
Stock Status: In Stock
Manufacturer: Dahua
DHI-LM27-E341AY:Size 27'' IPS ELED 2K (2560×1440) 275 Hz Response TimeOD 0.5 ms,Port 2 x HDMI 2.1 (2560 × 1440@240 Hz), 2 × DP 1.4 (2560 × 1440@275 Hz) 1 × Audio out